Merhaba Hoşgeldiniz!

Yada

Müşteri Hizmetleri : 0505 022 01 21

18mm HAM MDF KESİMİ

-Fiyat için aşağıdaki değerleri sırayla giriniz-

1
2
Bu gün sipariş verirseniz en geç 24.07.2024 tarihinde kargoya verilecek.
Adet :

     MALZEME VE ÖZELLİKLERİ 

SUNTALAM  Suntalamın iç yapısı rendeleme ile ortaya çıkmış olan ağaç malzemelerinin parçalarının yapıştırıcı ile karıştırılarak preslenmesi ile üretilmektedir. Ve üzerine son olarak sıkılan lam sayesinde hem pürüzsün bir yüzey hem de renk seçenekleri sağlanmaktadır.Ve son olarak istediğiniz ölçülerde kesilen parçanın 4 tarafı PVC kenar bandı ile kaplanmaktadır . Bu sayede suntanın ham hali hiç gözükmemektedir.
MDFLAM MDFlam ‘ın iç yapısı ağaç ve ağaç malzemelerinden elde edilen liflerin tutkal ile karıştırılarak preslenmesi ile üretilmektedir. MDF ham halde iken bile yüzeyi pürüzsüz haldedir. Bu yüzeye lam sıkılarak MDFlam elde edilir.Ve renk şeçenekleri vardır. MDFlam yüzey olarak suntalama göre daha pürüzsüzdür bunun nedeni MDF suntaya daha içi daha yoğun olması ve bu sayede sıkıştırıldığı zaman daha pürüzsüz bir yüzeye sahip olmasıdır. Suntalam a göre daha uzun ömürlüdür ve iç yapısı yoğun olduğundan neme daha dayanıklıdır.Genellikle ıslak zemin olan yerlerde ve rutubetli yerlerde kesinlikle MDFlam tercih edilmelidir. Ve son olarak istediğiniz ölçülerde kesilen ürünlerin 4 tarafı  Roma marka PVC kenar band ile kaplanmaktadır . Bu sayede ham hali hiç gözükmemektedir.
AHŞAP KONTRA  Kavak ağacından üretilir. Katman katman yapıştıralarak uygulanan bir malzemedir. İstenilen ölçüler de kesimi yapılmaktadır. Kenar kısımları doğal olduğundan hiç bir band dönülmez sadece zımpara işlemi yapılır. Ürünler zımaralanmış ham şekilde tarafınıza gönderilmektedir. 
HAM MDF  MDFlam ‘ın iç yapısı ağaç ve ağaç malzemelerinden elde edilen liflerin tutkal ile karıştırılarak preslenmesi ile üretilmektedir. MDF ham halde iken bile yüzeyi pürüzsüz haldedir. Ham oalrak gönderimi sağlanır kenar band dönülme işlemi yapılmaz . Boayamaya uygun bir malzemedir . Önce astar işlemi yapıldıktan sonra istediğinzi şekilde boyanabilir. Hobi ürünleri için kullanılmaktadır . 

 

    MALZEME KALINLIĞI 

SUNTALAM & MDFLAM         18 MM ( 1.8 CM ) 

18 mm kalınlığındaki hazır suntalam ya da MDFlam  levhadan istediğiniz ölçülerde kesilip , 4 tarafı 18 mm kalınlığına uygun  PVC band ile kaplanır .Malzeme iç yapısı kesinlikle görünmez.
SUNTALAM & MDFLAM        36 MM ( 3.6 CM ) 

2 adet 18 mmsuntalam ya da MDFlam levhanın üst üste sıkılarak birleştirilmesi ile elde edilir. Sıkıldıktan sonra istediğiniz ölçülerde kesim işlemi yapılır ve 36 mm kalınlığına uygun  PVC kenar bandı ile yanları kaplanır .

Malzeme iç yapısı kesinlikle görünmez.

 

   PAKET İÇERİKLERİ 

GİZLİ DUVAR RAFI Ürünle beraber gerekli gizli bağlantı aparatları gönderilmektedir. 
DUVAR RAFI Ürünle birlikte duvara askı ayakları gönderilmez. Ek olarak ayak sipariş etmeniz gerekmektedir. Akseaurlar menüsünden raf ayağı sipariş edebilirsiniz.
DOLAP İÇİ RAF Ürünle ile birlikte çivili raf pimi gönderilir . 1 adet raf için 4 adet pim gönderilemketedir. 5 mm geçme raf pimi yeriniz var ise sipariş sonunda not kısmına yazıp bzie bildirirseniz geçme raf pimi gönderimide yapıyoruz . 
MASA TABLASI Ürünle birlikte ek bir aparat gönderilmemektedir. 
DOLAP KAPAĞI  Ürünle birlikte ek bir aparat gönderilmemektedir.  Menteşe için aksesuarlar menüsünden menteşe siparişi verebilirsiniz. 
AHŞAP KONTRA Ürünle birlikte ek bir aparat gönderilmemektedir. 
DOLAP ARKALIĞI  Ürünle birlikte ek bir aparat gönderilmemektedir. 
YUVARLAK KESİM  Ürünle birlikte ek bir aparat gönderilmemektedir. 
RENKLİ 3 MM MLZ. Ürünle birlikte ek bir aparat gönderilmemektedir. 

 

    TESLİMAT VE KURULUM 

          ◾ Suntalam , mdflam ,kontra ve ham olan tüm ürünlerde maksimum 4 iş gününde ürünleriniz kargoya teslim edilir 

          ◾ Ürün kargodan teslim alınırken paketler mutlaka kontrol edilmeli , hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalı ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir.                                                                                                    Kargodan hasarlı gelip hasar tespit tutanağı tutulmamış ürünler kesinlikle geri alınmamaktadır. KARGOYU TESLİM ALMADAN KONTROL ETMEK YASAL HAKKINIZDIR . 

          ◾ Kurulum alıcıya aittir. Gizli bağlantılı ürün montaj şeması ürünle beraber gönderilecektir. Kurulum şeması için buraya tıklayınız. 

  

    İADE & DEĞİŞİM & İPTAL ŞARTLARI 

         ◾ Kişiye özel üretim olduğundan dolayı iade , değişim ve cayma hakkınız tüketici kanunlarında belirtildiği gibi mevcut değildir. 

         ◾ İptal şartı siparişi verdikten sonra 12 saat içinde bizimle irtibata geçerek iptal edebilirsiniz.

        ◾ Üretim kaynaklı hasar olmasıdurumunda iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Kargo hasarı olması durumunda tutanakasız şekilde iade ve değişim hakkınız bulunmamaktadır.

        ◾ Kargo hasarı paketin dışından belli olmamaktadır . Balonlu naylon ile paketleme yapıldığından paket dışında hiç bir hasar olmamaktadır . Bu sebeple paketin açılıp kenar kısımlarının hızlıca alıcı tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. 

        ◾ 15 iş gününden sonra iade ve değişim hakkınız bulunmamaktadır . 

 

         ÖNEMLİ :

          BU MENÜDEN SADECE DÜZ PARÇA KESİMLERİ SİPARİŞ EDİLEBİLİR. 

          DOLAP YA DA FARKLI ÜRÜNLER İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİR YA DA TEKLİF AL SAYFASINDAN İSTEKLERİNİZİ BİZE İLETEBİLRİSİNİZ. 

          TÜM SORULARINIZ İÇİN WHATSSAPP İLETİŞİM HATTINDAN BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi