Merhaba Hoşgeldiniz!

Yada

Müşteri Hizmetleri : 0532 569 01 21

SEVKİYAT VE TESLİMAT ŞARTLARI

Tüm siparişleriniz sizin için özel olarak üretildiğinden, sevkiyat süresi hazır ürünlere göre biraz daha uzun sürebilmektedir. Sevkiyat süremiz suntalam ve mdflam ürünlerde 4-5 iş günü , lake ve ahşap ürünlerde ise 15 iş günü olarak sürmektedir.

Sipariş vermek istediğiniz ürünler için, sipariş onay aşamasında size tahmini teslimat süresi de bildirilecektir. Teslimat süresinde herhangi bir nedenden dolayı bir gecikme söz konusu olacaksa size email ile bildirilecek ve onayınız istenecektir. Yeni sevkiyat süresi için onayınız alınana kadar üretim başlatılmayacaktır. Onay vermediğinizi ve siparişi iptal etmek istediğinizi bildirirseniz, siparişiniz iptal edilecek ve ödediğiniz tutar size iade edilecektir.


Siparişleriniz Yurt içi kargo firması tarafındandan sizlere ulaştırılır. Nakliyat kargo firması tarafından yapıldığında , teslimat sırasında paketleri açarak herhangi bir hasar olup, olmadığını kontrol etmeli ve teslimat belgesini buna göre imzalamalısınız. Bu aşamadan sonra garanti kapsamı dışında oluşabilecek hasarlar tüketici sorumluluğundadır.