Merhaba Hoşgeldiniz!

Yada

Müşteri Hizmetleri : 0850 302 55 33

SEVKİYAT VE TESLİMAT ŞARTLARI

Tüm siparişleriniz sizin için özel olarak üretildiğinden, sevkiyat süresi hazır ürünlere göre biraz daha uzun sürebilmektedir. Sevkiyat süremiz suntalam ve mdflam ürünlerde 5 iş günü , lake ve ahşap ürünlerde ise 15 iş günü olarak sürmektedir.

Sipariş vermek istediğiniz ürünler için, sipariş onay aşamasında size tahmini teslimat süresi de bildirilecektir. Teslimat süresinde herhangi bir nedenden dolayı bir gecikme söz konusu olacaksa size email ile bildirilecek ve onayınız istenecektir. Yeni sevkiyat süresi için onayınız alınana kadar üretim başlatılmayacaktır. Onay vermediğinizi ve siparişi iptal etmek istediğinizi bildirirseniz, siparişiniz iptal edilecek ve ödediğiniz tutar size iade edilecektir.


Siparişleriniz anlaşmalı kargo firmalarımız  tarafından sizlere ulaştırılır. Yasal olarak sipariş tesliminde ürünü önce teslim almanız ve teslim aldıktan sonra paketi kontrol etmeniz lazım . Paketlerimiz balonlu naylonla sarıldığından paket hasar almaz dıştan ama paketin içini açıp ürünün köşe kısımlarını kontrol etmeniz gerekir . Bu sırada dağıtıma gelen kuryeden beklemesini rica edebilirsiniz. Ve üründe bir hasar var ise kuryeye hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı olmayan ürünlerde tüm sorumluluk alıcıya aittir.